صندلي ريلکسي يا همان تاب راحتي مدل هاي مختلفي دارند که بر حسب نياز مشتري يا علاقه او ساخته و توليد مي شود. صندلي ريلکسي يا تاب راحتي از لحاظ بافت انواع مختلف دارد، نوع کنفي، نوع پلي اتيلن UV و . که مقاوم در برابر بارش برف و باران و تابش آفتاب (بافت کنفي قابليت استفاده در فضاي باز را ندارد) هستند. تاب معلق را مي‌توانيد تقريباً در داخل خانه و در هر اتاقي نصب کرده و از زيبايي آن لذت ببريد.


تنوع تاب ريلکسي به قدري زياد است که شما مي توانيد با توجه به بودجه و دکوراسيون محل نصب، مدل مورد نظر خودتان را پيدا نماييد. در عين حال تنوع تشک هاي آنها هم بسيار زياد است.
ساختار اصلي صندلي ريلکسي لوله هاي آهني است که پس از ساخت بوسيله رنگ الکترواستاتيک رنگ آميزي شده و پس از آماده سازي بوسيله دست بافته مي شوند.
نوع پلي اتيلن قابل شستشو بوده و در مقابل آفتاب و باد و باران مقاوم است.


نوع کنفي با قيمت بسيار مناسب خود، ميتواند زينت بخش منازل شما باشد.
تاب هاي راحتي مدل يک نفره 135 کيلوگرم و دونفره تا 250 کيلو گرم تحمل وزن دارند و قطعات آن جدا از هم بود: پايه گرد زيرين در يک نفره 110 سانتي متر و در دونفره 140سانتي متر و ارتفاع علمک 190 سانتي متر که در يک نفره يک علمک هلالي مانند داشته و در دونفره دوعلمک جهت تحمل وزن دارند. و قسمت پايين علمک با پيچ به پايه بسته مي شود و در قسمت بالا از طريق پيم و فنر متصل به علمک سبد را زمان نصب آويزان مي نماييد.


حالت استفاده به صورت جلو عقب و چپ و راست است که نبايد سبد در هنگام تاب خوردن از محيط دايره زير خارج شود.


مزيت صندلي ريلکسي (تاب ريلکسي)


تحقيقات نشان داده است که نشستن روي صندلي ريلکسي منجر به آزاد شدن اندورفين مي شود که به کاهش درد و استرس کمک زيادي مي کند و عضلات کمر در حالت پايدار قرار مي گيرند که از درد کمر پيشگيري مي کند، اين مبل براي افرادي که به دليل بيماري منجر به نشستن طولاني هستند نيز بسيار مناسب مي باشد، هدف از توليد صندلي ريلکسي فراهم کردن شرايطي مساعد در راستاي افزايش سلامتي و قرار گرفتن در بهترين وضعيت ممکن مي باشد، صندلي ريلکسي کمک زيادي به نسلي مي کند که بيشتر اوقات خود را به حالت نشسته مي گذراند و اگر سلامت بدن را ناديده گرفت به زودي و حتي قبل از رسيدن به سن ميانسالي به انواع کمر درد ها و بيماري هاي اسکلتي و عضلاني مواجهه خواهيد شد.


اين مدل مبلمان منزل داراي تنوع زيادي مي باشد و هدف از طراحي اين مبل آسايش و راحتي مردم مي باشد.


در ادامه مطلب چندمدل تاب راحتي با طرح هاي متفاوت و شيک در اختيار شما عزيزان قرار مي دهيم. (مابقي مدل ها در بخش محصولات يا فروشگاه قابل مشاهده مي باشد)                                                                               مدل اشکي بافت شيلنگي UV


       


مدل اشکي لوزي


                                                                                              مدل گرد زيگزاگ سرمه


تاب ريلکسي صندلي ريلکسي انواع


صندلي ريلکسي تاب ريلکسي گرد زيگزاگ


صندلي ريلکسي تاب ريلکسي کفشي زيگزاگ


صندلي ريلکسي تاب ريلکسي کفشي شيلنگي


صندلي ريلکسي تاب ريلکسي گرد عنکبوتي


 

تاب ريلکسي (صندلي ريلکسي) براي دکوراسيون منزل

تاب ريلکسي,تاب راحتي,صندلي ريلکسي,صندلي تابي,تاب آويز, مبل معلق

صندلي راک (صندلي گهوارهاي) چيست؟

  ,مي ,تاب ,ريلکسي ,صندلي ,مدل ,    ,صندلي ريلکسي ,و در ,است که ,تاب راحتي

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ستارگان سينما Adam ثبت برند آموزش همه چي Woody Jamie Amy Sarah Muhammad Christopher